Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá

Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá
Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá
1 487 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 25,5 cm Výška 34 cm Dno 3 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Prostorná, kožená aktovka na dokumenty podle Stefano Cartello modelu C01 je vynikající volbou pro ty, jejichž profese vyžaduje mít dokumenty vždy připravené elegantním způsobem a zároveň je chránit proti zničení i zašpinění. Uzavírá se zipem. Uvnitř je 7 míst na vizitky nebo karty, takže je budete mít vždy po ruce, pro své partnery či klíčové zákazníky. Dále 2 místa na propisky, kapsa na zip a přihrádka na úschovu dokumetů. V práve části klip na připevnění dokumentů. Pojme formát A4.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C01 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód