Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá

Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá
Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá
1 612 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 25,5cm Výška 34cm Dno 4,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Prostorná, kožená aktovka na dokumenty podle Stefano modelu C02 s klipem a kroužky, je vynikající volbou pro ty, jejichž profese vyžaduje mít dokumenty vždy připravené elegantním způsobem a zároveň je chránit proti zničení i zašpinění. Uzavírá se zipem. Uvnitř 6 míst na vizitky nebo karty, takže je budete mít vždy po ruce, pro své partnery či klíčové zákazníky. Dále 2 místa na propisky, kapsa na zip a přihrádky na úschovu dokumetů. Uprostřed kroužky, pro vázání, pojení listů. V práve části klip na připevnění dokumentů. Pojme formát A4.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka na dokumenty Cartello Stefano C02 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód