Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá

Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá
Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá
4 195 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 32 cm šířka 43 cm dno 7,5 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato elegantní, pánská aktovka výrobce Cartello je vyrobena z italské, přírodní kůže. Uzavírá se klopou s klipovým uzávěrem, který lze zamknout klíčkem. Uvnitř jsou dvě komory, které dělí zipová kapsa. Jedna z komor je přizpůsobena k nošení notebooku, díky měkkým stěnám, vyplněnými pěnou. V přední části má aktovka velkou kapsu na zip, která umožňuje snadný přístup k "mini kanceláři" (dokumentům. propiskám, vizitkám atd.). Také na zadní straně je další kapsa na zip. Pojme formát A 4. Široký pohodlný popruh, který lze dle potřeby odepnout. V dolní části čtyři kovové hroty.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka nejen na notebook F01 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód