Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá

Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá
Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá
3 736 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 33cm Šířka 40cm Dno 13cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tato pánská aktovka značky Sempertus je vyrobena z kvalitní, přírodní kůže, která je odolná proti poškození. Uzavírá se klopou na klip, s klíčkem, pod kterou je větší volná kapsa s tzv. organizérem. Obsahuje speciální komoru s obalem na notebook do 15". Dále obsahuje spoustu přihrádek, díky kterým aktovka pojme spoustu dokumentů, složek a knih formátu A4. Na zadní straně další zipová kapsička. Aktovku můžete nosit na rameni, díky dlouhému, odepínacímu popruhu délky 155 cm, nebo v ruce.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka nejen na notebook Sempertus 01 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód