Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A
Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A
3 696 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 32cm Šířka 40cm Dno 14cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tato kvalitní, pánská aktovka Paolo Peruzzi je vyrobena z přírodní kůže, která je extremně odolná vůči poškábaní a vlhkosti. Uzavírá se v horní části tzv.bíglem a páskem se sponou. Obsahuje tři komory. Středová je opatřena distanční pěnou a suchým zipem - místo určené pro Váš notebook. Do dalších komor můžete umístit dokumenty a další příslušenství. V bočních oddílech je organizér pro pera, telefon a vizitky, stejně jako prostorné šité kapsy na zip. Spodní část aktovky je zajištěna kovovými nožkami, proti poškození. Má robustní konstrukci a pevnou rukojeť.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá A ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód