Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá
Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá
3 440 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 32 cm Šířka 40 cm Dno 14 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato kvalitní, pánská aktovka Paolo Peruzzi je vyrobena z přírodní kůže, která je extremně odolná vůči poškábaní a vlhkosti. Uzavírá se v horní části tzv.bíglem a páskem se sponou. Obsahuje tři komory. Středová je opatřena distanční pěnou a suchým zipem - místo určené pro Váš notebook. Do dalších komor můžete umístit dokumenty a další příslušenství. V bočních oddílech je organizér pro pera, telefon a vizitky, stejně jako prostorné šité kapsy na zip. Spodní část aktovky je zajištěna kovovými nožkami, proti poškození. Má robustní konstrukci a pevnou rukojeť.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi 47 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód