Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá
Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá
3 096 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 41cm Výška 31cm Dno 15cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Představujeme aktovku italského producenta Paola Peruzzi, která je vyrobená z vysoce kvalitní, silné, hrubé, italské kůže, umožňující dlouhodobé a intenzivní používání. Díky speciálnímu opalování kůže je jemná, má elegantní lesk a je odolná vůči vlhkosti a poškrábání. Uzavírá se klopou s kovovým zámkem, pod kterou jsou tři volné kapsičky. Uvnitř tři přihrádky. Jedna volná, druhá na notebook a třetí s organizérem na propisky. Uvnitř ještě velká zipová kapsa. Po stranách aktovky kovové háčky pro upevnění ramenního popruhu o délce 107cm.

Lze objednat v hnědé barvě. Pokud budete chtít objednat aktovku v hnědé barvě, napište to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Livorno černá a hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód