Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá
Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá
2 368 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 40 cm Výška 30 cm Dno 12 cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Představujeme vám koženou aktovku italského producenta Paola Peruzzi z italské přírodnílícové usně opálené přirozenými metodami. Má vysoce kvalitní povrchovou úpravu a je elegantní. Uzavírá se klopou s kovovým zámkem, pod kterou je další kapsa, spolu s organizérem na propisky, vyzitky. Uvnitř aktovky jsou tři přihrádky. Na zadní straně zipová kapsa. Silná rukojeť. Přídavný kožený pásek délky 95 cm.

Aktovku lze objednat také v hnědé barvě. Pokud si vyberete aktovku v hnědé verzi, napište to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi Negro04 černá a hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód