Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá

Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá
Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá
2 910 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 42 cm Výška 30 cm Dno 14 cm
Material: Italská kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Elegantní aktovka pro muže z přírodní italské kůže. Díky speciálnímu opalování je kůže jemná, má elegantní lesk a je odolná vůči vlhkosti a poškrábání. Uzavírá se klopou s kovovým zámkem a klíčkem, pod kterou je prostorný organizátor, který se uchycuje k aktovce úchyty se cvočkem. Uvnitř tři přihrádky. Jedna volná, druhá na notebook, z obou stran lemována tlumící polyuretanovou pěnou a třetí s organizérem na propisky. Uvnitř ještě velká zipová kapsa. Pojme formát A 4. Po stranách aktovky kovové háčky pro upevnění ramenního popruhu délky 110 cm.

Lze objednat i v hnědém provedení. Pokud budete chtít objednat aktovku v hnědé barvě, napište to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Paolo Peruzzi VINCI černá a hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód