Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage

Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage
Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage
4 501 Kčs DPH
Barva: Barka Hnědá
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 12 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Aktovka je vyrobena z vysoce kvalitní, přírodní kůže. Tento model je velký, tuhý a prostorný. Uzavírá se klopou na řemínkové pásky s klipem, pod kterou jsou další dvě kapsy na uzávěr. Uvnitř podšívka, jedna komora se zipovým předělem a kapsami na drobnosti. Na přední straně logo firmy. Na zadní části zipová kapsa. Umístíte do ní dokumenty formátu A 4 i notebook. Má ramenní, nastavitelný popruh, který lze odpojit a vrchní držadlo. Váha okolo 1,5 kg.

Také se vyrábí ve velikostech: Střední 36 X 27 X 10 cm za 4 245,- Kč, XXL 42,5 X 31 X 12 cm za 4 944,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter.  Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Barvu i velikost prosím napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená aktovka Tabaka New Barka hnědá vintage ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód