Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev

Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev
Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev
4 560 Kčs DPH
Barva: Barka hnědá vintage
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 13 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Brašna je šitá z vysoce kvalitní, celozrné, přírodní kůže. Je ideální do školy, do města, návštěvu. Uvnitř jsou dvě komory rozdělené kapsou, zipová kapsa, místo na vizitky. Uzavírá se klopou se zaoblenými okraji, na magnety, pod kterou je další kapsa na cvočky. Má ramenní, nastavitelný popruh. Pojme dokumenty formátu A4 a standardní notebook. Taška je velmi pevná a odolná s jemnou texturou. Logo na přední straně. Brašna se ještě vyrábí v barvách: Tmavý kamel a černá mat.

Také se vyrábí ve velikostech:

Střední 32 X 26 X 10cm za 3 938,- Kč  Větší 36 X 27 X 12 cm za 4 245,- XXL 42 X 31 X 13 cm za 4 885,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Barvu a velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená brašna BarellyBags Chocolate hnědá barka vintage a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód