Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev

Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev
Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev
1 699 Kčs DPH
Barva: Šedá
Velikost: Výška 36,5 cm Šířka 28 cm dno 5 cm
Material: Kůže vintage
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Elegantní, dobře organizovaná pánská aktovka značky Paolo Peruzzi, na dokumenty, je vyrobena z pravé, vintage kůže. Má pevné kovové příslušenství ve stříbrné barvě. Je tvarovaná a tuhá, ideální do práce, pro obchodní jednání. Na přední straně vytlačené logo značky. Uzavírá se pomocí zipu. Uprostřed, vpravo je speciální klip na dokumenty formátu A 4, či složky. Na levé straně zipová kapsa, volná průhledná kapsička, místa na vizitky a místo na propisku.

Lze objednat v černé, hnědé a světle hnědé barvě. Pokud budete chtít objednat v jedné z těchto barev, napište to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená složka na dokumenty Paolo Peruzzi B12 šedá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód