Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev

Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev
Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev
2 549 Kčs DPH
Barva: Černá polomatná
Velikost: Šířka 19 cm Výška 22 cm Dno 6 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Taška je vyrobená z vysoce kvalitní kůže. Má měkký, matný lesk. Uvnitř je jedna komora, s kapsami na drobnosti. Uzavírá se klopou na magnetky. Na zadní straně zipová kapsa. Ramenní, nastavitelný popruh. Váha od 0,5 až 1 kg. Vnitřek je polstrován bavlněnou podšívkou. Pojme formát A 5. Vyrábí se v barvách: Barka hnědá, kamel a kaštanově hnědá. Kupují ženy i muži.

Také se vyrábí ve velikostech: Velká 24x30x8cm za 2 844,- Kč - pojme formát A 4.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost i barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška BarellyBags Black Style černá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód