Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev

Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev
Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev
3 645 Kčs DPH
Barva: Černá polomatná
Velikost: Šířka 39 cm Výška 29 cm Dno 12 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Taška je vyrobená z vysoce kvalitní, přírodní kůže. Je lehká a zároveň tuhá. Uvnitř podšívka, jedna komora s kapsami na drobnosti a zipovým předělěm. Uzavírá se velkou klopou na cvočky, pod kterou je další kapsa na zip. Vložíte do ní dokumenty formátu A4. U větších velikostí i notebook standardních rozměrů. Na zadní části zipová kapsa. Ramenní, nastavitelný popruh a úchyt pro nošení v ruce. Váha od 1,2 kg. Lze vyrobit i v barvě kaštanově hnědé, tmavý kamel a barka hnědá.

Také se vyrábí ve velikostech:

Větší 36x27x10 cm za 3 319,- Kč XXL 42x31x12 cm za 4 074,- Kč

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý výrobek je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška BarellyBags Dark style černá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód