Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev

Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev
Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev
3 644 Kčs DPH
Barva: Kaštanově hnědá
Velikost: Šířka 25 cm Výška 31 cm Dno 12 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Taška je vyrobena z vysoce kvalitní přední kůže (usně). Je velmi odolná a extremně silná. Uvnitř tuhá komora rozdělená zipovou kapsou na dvě části a kapsičky na drobnosti. Uzavírá se klopou s řemínkovým zapínáním (můžete si vybrat i řemínkové zapínání na klip, viz foto), pod kterou je kapsa a i na zadní straně tašky je kapsa. Ve střední části koženého ostění. Ramenní, odepínací, nastavitelný popruh délky 140 až 150cm. Pojme dokumenty formátu A4. Váha cca 1,2 kg. Logo na přední straně. Vyrábí se také v barvách: Černá mat, barka hnědá a tmavý lamel. Viz obrázky.

Také se vyrábí ve velikostech:

Střední 22x26x11cm za 3 526,- Kč 

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu, velikost i zapínání napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška BarellyBags Kansas kaštanově hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód