Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev

Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev
Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev
2 079 Kčs DPH
Barva: Černá polomatná
Velikost: Šířka 19 cm Výška 22 cm Dno 6 cm
Material: Pravá přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Taška je vyrobena z vysoce kvalitní kůže. Je elegantní a odolná. Uvnitř jedna tuhá komora s kapsami na drobnosti. Ve středu bavlněná podšívka s prvky kůže. Uzavírá se klopou s řemínkovým spojem na klip. Na zadní části další zipová kapsa. Ramenní, nastavitelný popruh 140 až 150cm. Váha 0,5 kg. Vyrábí se i v barvách: Barka hnědá, tmavý kamel a kaštanově hnědá. Kupují ženy i muži.

Také se vyrábí ve velikostech:  Velký 24x30x8 cm za 2 509,- Kč.

Upozornění!

Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky - jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, a proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu i velikost napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška BarellyBags Little Cafe černá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód