Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá

Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá
Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá
2 351 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 29cmx šířka 38cm x dno 9cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánská kožená taška Brodrene se uzavírá zipem. Je vyrobena z drsnější kůže. Uvnitř barevná podšívka s místem na notebook 15" nebo tablet. Dále zipová kapsička, která dělí hlavní komoru na dvě části, tři místa na vizitky, místa na propisky, volná kapsička a kapsička na zip. Na přední straně další dvě zipové kapsičky. Pevné rukojeti a odnimatelný, nastavitelný, ramenní popruh délky až 140 cm. Pojme formát A4.

Lze zakoupit s červenou a černou podšívkou. Barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška Brodrene B02 nejen na notebook černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód