Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá

Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá
Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá
2 832 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 29 cm x šířka 40 cm x dno 9 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánská kožená taška Brodrene se uzavírá zipem. Je vyrobena z drsnější kůže. Uvnitř podšívka s místem na 15 palcový notebook, které je vyztuženo zpevňující pěnou. Dále zipová kapsička, která dělí hlavní komoru na dvě části, tři místa na vizitky, místa na propisky, volná kapsička a kapsička na zip. Také na přední straně je umístěna další kapsa na zip. Pevné rukojeti a odnimatelný, nastavitelný, ramenní popruh délky až 145 cm. Pojme formát A 4.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška Brodrene BL12 nejen na notebook černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód