Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6

Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6
Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6
5 392 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 38cm Šířka 43cm dno 15cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Klasická, prostorná, kožená taška Flournoy, je ideální nejen pro každodenní nošení, ale i na cesty. Uzavírá se klopou na dvě přezky s klipem, pod kterou je menší komora, se zipovou kapsou. Jedna z větších komor obsahuje vyztužené místo (38x5x26cm), zde můžete umístit notebook 15,6" palců., dále zde naleznete menší oragnizér na propisky, vizitky.. Druhá komora pojme spoustu dokumentů, složek atd.. Na zadní části další zipová kapsa. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 33-54 cm, který zajistí přijemné nošení na rameni.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška McKlein Flournoy na notebook 15,6 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód