Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá

Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá
Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá
5 392 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 35cm Šířka 43cm dno 12cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Praktická, kožená taška Lexington, je ideální nejen do práce, ale i na cesty. Uzavírá se klopou na klip s klíčkem, pod kterou je větší volná kapsa. Uvnitř pevná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou. V jedné z komor místo (40x5x27cm) pro notebook 17" palců, v druhé je umístěn tzv. oragnizér na propisky, vizitky.. Pojme spoustu složek a dokumentů. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 44-65 cm, který zajistí přijemné nošení na rameni.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška McKlein Lexington na notebook 17 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód