Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6

Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6
Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6
5 790 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 35cm Šířka 43cm dno 15cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tato elegantní, kožená, vysoce kvalitní taška se uzavírá klopou na dva magnety, pod kterou je zipová kapsa, která obsahuje tzv.organizér. Uvnitř podšívka a místo na notebook 15,6" o rozměrech (37x5x30cm). Kromě velkého prostoru pro přenosný počítač, je v tašce spousta oddílů a kapes. Na zadní straně další kapsa na zip. Má nastavitelný ramenní popruh, jeho délku si můžete nastavit dle vašich aktuálních potřeb.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška McKlein San Francesco nejen na notebook 15,6 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód