Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel

Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel
Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel
2 975 Kčs DPH
Barva: Hnědý kamel
Velikost: Šířka 46 cm Výška bez uch 34 cm Dno 6cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánska taška je ideální do práce, cestování, služební cesty, do školy. Uzavírá se zipem po celé délce. Uvnitř barevná podšívka, spoustu kapes, zipová kapsa, polstrovaná přihrádka pro 15,4 " palcový notebook, prostor pro tablet, telefon. Pojme formát A4. Na přední straně logo. Má tenký design, je ručně šitá, vyrobena z kvalitní italské kůže. Velmi pevné rukojeti a nastavitelný popruh. Záruka 5 let!! Vyrobeno v Polsku.

Šířka vnitřní komory: 40 cm. Celková výška s uchy 42 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL21 Belfast hnědý kamel ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód