Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage

Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage
Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage
4 198 Kčs DPH
Barva: Hnědá vintage
Velikost: Šířka 41 cm Výška 29 cm Dno 8 cm
Material: Kůže
Záruka: 5 let
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Stylová, módní pánská taška Solier SL22 je vyrobena z velmi kvalitní italské, hovězí kůže, ošetřené rostlinnými prvky. Uzavírá se zipem. Jednokomorová, velmi prostorná. Uvnitř místo na 13 palcový notebook nebo tablet, které je vyrobeno z husté pěny. Další přihrádky na vizitky, dokumenty, telefon a doklady. Snadno pojme dokumenty formátu A 4. Logo umístěné na boku tašky. Má pohodlné madla a robustní, odepínací popruh délky cca.145 cm. Taška je ručně šitá!! 5 let záruka!!!

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL22 hnědá vintage ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód