Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá

Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá
Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá
4 481 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Šířka 42 cm Výška 30 cm Dno 7 cm
Material: Kůže
Záruka: 5 let
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Stylová, módní pánská taška Solier SL25 je vyrobena z velmi kvalitní hovězí kůže, ošetřené rostlinnými prvky. Uzavírá se zipem. Jednokomorová, velmi prostorná. Má dvě místa na 13 palcový nebo 15,4 palcový notebook, zajištěné speciální, ochrannou pěnou. Další přihrádky na vizitky, dokumenty, telefon a doklady. Snadno pojme dokumenty formátu A 4. Logo umístěné na boku tašky. Pohodlné madla a nylonový, odepínací popruh délky cca.145 cm. Na dně kovové hroty, které zabraňují oděru. Taška je ručně šitá!! 5 let záruka!!!

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška nejen na notebook Solier SL25 tmavě hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód