Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá

Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá
Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá
2 730 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Výška 28 cm Šířka 37 cm Dno 10 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato středně velká, praktická taška přes rameno značky VOOC, kolekce Urban je vyrobena z tenčí, přírodní kůže: Old Look, dojem staré kůže. Ideální pro ty, kteří oceňují městský, uvolněný styl a komfort. Pojme formát A 4, různé dokumenty i notebook. Taška se uzavírá klopou, pod kterou je jedna volná kapsa a dvě menší kapsičky. Jedna je na cvoček a druhá na suchý zip. Dále pod klopou dvě místa na propisky. Hlavní komora s pevnou podšívkou, obsahuje místo na notebook o velikosti 32 x 26 cm (14 palců), zipovou kapsu a volné kapsy. Také na boční straně je další menší kapsička na suchý zip. Nastavitelný, odepínací, ramenní popruh délky až 140 cm a úchyt pro přenášení tašky. Váha 1 kg.

Pokud budete chtít objednat v barvě černé, napište požadavek do poznámek pro nás, na konci objednávky.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška nejen na notebook VOOC RDW14 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód