Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev

Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev
Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev
1 758 Kčs DPH
Barva: Světle hnědá
Velikost: Šířka 25 cm Výška 31 cm Dno 8 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Vysoce kvalitní, kožená taška přes rameno Paolo Peruzzi, je vyrobena z drsnější kůže "old stylu", s důrazem na detail a eleganci. Uzavírá se menší klopou s klipem. Je dvoukomorová. Uvnitř jedna komora s tzv. organizérem. Pod klopou větší kapsa a na zadní straně zipovová kapsička. Na přední straně menší kapsička. Má dlouhý, nastavitelný, kožený pásek, který vám umožní nosit tašku v jakékoliv poloze.

Lze objednat také v hnědé, šedé a černé barvě. Viz. poslední obrázky. Pokud by jste si chtěli objednat tašku v jedné z těchto barev, stačí na konci objednávky do" poznámek pro nás" dopsat, že si ji přejete objednat ve Vámi vybrané barevné kombinaci.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška Paolo Peruzzi 010TM světle hnědá a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód