Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá

Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá
Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá
2 603 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 24 cm Šířka 22,5 cm Dno 8 cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Šikovná, malá ramenní taška značky VOOC je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Má jedinečný moderní tvar a v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro každý den. Pojme formát A5. Uzavírá se zipem a klopou na magnetek, pod kterou jsou dvě zipové kapsičky. V jedné z nich je umístěn tzv.organizér. Hlavní komora o rozměrech 20 x 20 cm. Na zadní straně další kapsa na zip (16,5x12cm). Nastavitelný, ramenní popruh délky 150 cm. Váha 0,6 kg.

Pokud by jste chtěli tašku vyrobit v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška přes rameno VOOC OLD LOOK RDW7 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód