Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová

Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová
Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová
3 250 Kčs DPH
Barva: Burgund vínová
Velikost: Šířka 46 cm Výška 34 cm Dno 10 cm
Material: Italská kůže
Záruka: 5 let
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánska taška je ideální jak do práce, výlet do města, cestování, služební cesty a do školy. Obsahuje dvě hlavní komory na zip. Uvnitř jedné je polstrovaná přihrádka pro notebook o velikosti až do 17-palců. Druhou hlavní kapsu můžete použít například na dokumenty formátu A4, obsahuje také přihrádky na vizitky a různé drobnosti. Vnitřní dno je polstrované, proti poškození notebooku. Na přední straně tašky jsou další dvě uzaviratelné kapsy na zip. Taška je ručně šitá a vyrobená z kvalitní italské kůže. Má velmi pevné rukojeti, zesílené úchyty a nastavitelný popruh délky cca 145 cm. Záruka 5 let!! Vyrobeno v Polsku.

Šířka hlavní komory: 10 cm, plus 4 cm přední a 4 cm zadní část vaku jako externí kapsy.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška Solier SL01 Dundee Burgund vínová ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód