Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited

Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited
Akce
Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited
2 289 Kčs DPH
Barva: Kamel
Velikost: Výška 28,5 cm Šířka 41 cm Dno 9 cm
Material: 100% kůže Crazy Horse
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Kožená taška VOOC TC11 byla navržena pro milovníky módního, moderního neformálního stylu pro ty, kteří hledají praktickou a pečlivě vyrobenou koženou tašku. Pro její výrobu byla použita extrémně trvanlivá kůže Crazy Horse, která zaručuje odolnost proti oděru, poškrábání v důsledku každodenního používání. Jednoduché, prostorné vnitřní oddělení vám umožní snadno umístit všechny dokumenty, knihy, aktovky a dokonce i notebooky potřebné do školy nebo práci. Je jednokomorová a uzavírá se zipem. Uvnitř podšívka, jedna kapsa na zip a jedna volná o rozměru 22 X 28 cm. Rukojeti pro nošení v ruce. Odnimatelný, nastavitelný popruh délky 122 cm, s ramenní podložkou, pro příjemnější nošení na rameni. Váha 1,1 kg. Vhodná pro muže i ženy. Limitovaná edice.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška VOOC Crazy Horse TC11 kamel limited ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód