Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá
Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá
2 575 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 28 cm Šířka 36 cm Dno 9 cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Prostorná, praktická taška značky VOOC je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Její design v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, perfektně zapadá do typického městského stylu. Je vynikající volbou jako doplněk pro každý den, do práce nebo do školy. Uzavírá se klopou na na dva magnetky, pod kterou je jedna volná a jedna zipová kapsa. Hlavní komora o rozměrech 33,5 x 23,5 cm pojme notebook, knihy či dokumenty formátu A4. Má čtyři speciální místa na propisky, dvě volné kapsičky a jednu kapsičku na zip. Na klopě kapsa na magnetek. I na zadní straně další zipová kapsa o rozměru 25,5 x 18 cm. Nastavitelný, ramenní popruh délky 130 cm. Dno tašky je zpevněno. Váha 0,9 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW1 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód