Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá
Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá
3 486 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 27cm Šířka 37cm Dno 12cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Prostorná, praktická taška značky VOOC je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Její design v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, perfektně zapadá do typického městského stylu. Je vynikající volbou jako doplněk pro každý den, do práce nebo do školy. Uzavírá se klopou na řemínkové klipy, na které je umístěna zipová kapsička. Pod klopou, v přední části jsou dvě kapsy na zip. Hlavní komora na zip, o rozměrech 34 x 26 cm pojme notebook, knihy či dokumenty formátu A4, má čtyři místa na propisky, jedna kapsička na zip. Dvě boční kapsičky, jedna na zip a druhá na gumku např. na láhev. Na zadní straně další zipová kapsa o rozměru 27 x 16 cm. Nastavitelný, ramenní popruh délky 130 cm. Dno tašky je zpevněno. Váha 1kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW5 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód