Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá

Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá
Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá
2 553 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 34cm Šířka 32cm Dno 10cm
Material: 100% kůže Old Look
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Velká, praktická taška značky VOOC URBAN je vyrobena ze speciální kůže OLD LOOK - efekt staré kůže. Má jedinečný moderní tvar a v kombinaci s funkčností a použítím přírodní kůže, je vynikající volbou jako doplněk pro každý den, do práce nebo do školy. Uzavírá se klopou na klip, pod kterou je kapsa na zip o rozměru 25 x 20 cm. Hlavní komora o rozměrech 30 x 30 cm pojme notebook, knihy či dokumenty formátu A4. Má tři speciální místa na viziky, propisky a další zipovou kapsičku. I na zadní straně je kapsa na zip (25x20cm). Nastavitelný, ramenní popruh délky 130 cm. Váha 0,8 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská kožená taška VOOC URBAN nejen na notebook RDW8 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód