Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá

Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá
Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá
695 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Výška 30 cm Šířka 21,5 cm Dno 4,5 cm
Material: Ekologická kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Klasická složka na dokumenty, je dokonalým doplňkem každého muže. Vhodná při situaci, kdy nepotřebujeme notebooky, nabíječky a celý stoh dokumentů. Její velký formát A 5 je ideálním místem pro uložení potřebných dokumentů, ale také slouží jako dokonalá psací plocha. Druhá část složky obsahuje dokonale přizpůsobenou kapsu na kalkulačku (součástí sady), dvě místa na propisky, zipovou a otevřenou kapsu. Uzavírá se zipem a je vyrobena z ekologické kůže příjemné na dotek, odolné proti odření. 

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská složka na dokumenty Solier ST02B s kalkulačkou hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód