Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá

Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá
Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá
2 575 Kčs DPH
Barva: Béžovo hnědá
Velikost: Výška 30cm Šířka 40cm dno 10cm
Material: Kůže a hrubá bavlna (plátno)
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Taška VOOC EC3 je perfektní kombinaci přírodní kůže typu OLD LOOK s vysoce kvalitním, bavlněným plátnem (Canvas). Praktická taška nejen na notebook do práce či do školy, je velmi prostorná, s několika kapsami, včetně speciální komory na notebook, s měkkou výplní. Uzavírá se zipem a klopou na dva řemínkové klipy. Hlavní komora o rozměrech 40 x 30 x 10 cm, pojme dokumenty formátu A4 a speciální oddělení pro notebook 15,6" o rozměru 38,5 x 26,5 cm. Dále podšívka jedna zipová kapsička, tři místa na propisky, místa na vizitky, telefon. Na zadní straně další kapsa na zip o rozměrech 32 x 22 cm. Na boku volná kapsička. Vyztužené dno. Pevná rukojeť. Nastavitelný, odnimatelný, ramenní popruh délky 136 cm. Váha 1kg.

Pokud budete chtít objednat tašku v barvě: hnědá - vojenská zeleň, napište to na konci objednávky do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánská taška nejen na notebook 15,6 VOOC EC1 béžovo hnědá a zeleno hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód