Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý

Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý
Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý
898 Kčs DPH
Barva: Šedá
Velikost: Šířka 29 cm Výška 39 cm Dno 10 cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Praktický a moderní batoh Solier je ideální do školy i do práce. Vyroben je z kvalitního, odolného materiálu. Díky tomu, že se hlavní komora uzavírá zipem v zadní části a zabraňuje tímto neoprávněným osobám dostat se k vašim věcem, je batoh i proti krádeži. Je velmi prostorný, pojme formát A 4, uvnitř podšívka, volné kapsičky, vnitřní speciální kapsa na 15" notebook a v boční části batohu je USB port, který po připojení powerbanky umožní snadné nabíjení mobilních zařízení. Dále z boku rukojeť, díky které můžete batoh nosit jako tašku v ruce. Obsahuje pásek pro připevnění k rukojeti cestovního kufru. Zadní část batohu je vyrobena z měkké pěny, která zajišťuje správné větrání a držení těla při nošení. Snadno nastavitelné, pohodlné popruhy.

Hodnocení

Co si myslíte o Pánský batoh nejen na notebook 15 palců proti krádeži Solier SV07 šedý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód