Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1

Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1
Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1
4 884 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá
Velikost: Šířka 43 cm výška 33 cm dno 14 cm
Material: Kůže Crazy Horse
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Sada obsahuje koženou aktovku Crazy Horse XC1 a pouzdro EP1 ze syntetického filcu. Aktovku i notebook nyní můžete přenášet samostatně a můžete si být jisti, že váš notebook je izolován od všech možných úderů nebo škrábanců.

Popis aktovky:

Aktovka značky VOOC je vyrobena z jedinečné kůže Crazy Horse stylu vintage, s klasickým designem. Uzavírá se zipem. Hlavní komora je navržena k umístění notebooku max 15" o rozměrech (42x30x10cm), pojme i spoustu dokumentů, složek atd.. Dále uvnitř zipová kapsa, jedna volná a místo na prospisky. Na přední části dvě horní kapsičky, s řemínkovým uzávěrem na magnetek (10x9cm), tři dolní kapsy na zipový uzávěr a po bokách další dvě kapsy na magnetek. Na zadní straně zipová kapsa (29x17cm). Má pohodlné, měkké, odolné, odnimatelné rukojeti o výšce 13cm. Nastavitelný, vyztužený popruh max. délky 150 cm. Patinované kování. Váha 1,9 kg.

Popis pouzdra EP1:

Pouzdro značky VOOC je vyrobeno z měkkého, odolného, syntetického filcu. Uzavírá se zipem po celé délce 65 cm. Obsahuje hlavní prostor o rozměru (41x27x2cm). Na přední straně barevné logo značky, a zipová kapsa (20x20cm). Také zipy jsou v kontrastní barvě. Váha 0,2 kg.

Velikost pouzdra: Šířka 41cm výška 27cm dno 2cm

Barvy: černá, šedá,grafit

Barvu pouzdra napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Set kožené aktovky Crazy Horse tmavě hnědé a pouzdra na notebook XC1 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód