Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni

Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni
Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni
2 350 Kčs DPH
Barva: Motiv delfíni
Velikost: V.36cm Š.28cm Hl.17cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do týdne

Popis

Tento 3-dílný set obsahuje: aktovku, naplněný penál, pytlík na cvičební, úbor nebo přezůvky.
Aktovka je vyrobena z kvalitního polyesteru. Je jednokomorová a extrémně lehká 0,65 kg. Horní část aktovky zajištěna zdrhovadlem. Uvnitř organizér a kapsa na knihy, zadní přihrádka je určena pro těžší předměty(např.učebnice), zajistí tak rovnoměrné rozložení hmotnosti. Vnitřní kapsa pro svačinový box, penál nebo na drobnosti. Malá zipová kapsa na klíče, či jiné menší věci. V klopě aktovky je foliová kapsa na rozvrh. Dále dvě kapsy po bokách, pro láhev na pití. Má měkká polstrovaná záda s větracími drážkami a nastavitelné polstrované popruhy, s reflexní plochou pro větší bezpečnost. Textilní rukojeť, pevné dno a nožky pro lepší stabilitu a ochranu před vlhkem či zašpiněním. Zámek s odrazkou, pro větší bezpečnost. Pro dostatek reflexních prvků, je aktovka viditelná ze všech stran.
Objem: 18 l, hmotnost: 650 g, nosnost: 5 kg.

Pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky.
Naplněný penál:
Uzavírá se zipem. Obsahuje značkové tužky (německá zn.Eberhard faber) - 7 silných trojhranných pastelek s nelámavými tuhami, 12 tenkých pastelek, trojhranná tužka. Dále pravítko rovné, pravítko trojúhelníkové, guma, dvojité ořezávátko a rozvrh hodin.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka 3 dílný set Baggymax Trikky delfíni ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód