Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR

Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR
Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR
3 659 Kčs DPH
Barva: Motiv Auto
Velikost: V.35,5cm Š.33cm Hl.22cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Tento 4-dílný set pro prvňáčky obsahuje: aktovku, plný penál, pouzdro, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky.
Aktovka je vyrobena z kvalitního polyesteru, má značkový, výškově nastavitelný, magnetický uzávěr od firmy FIDLOCK, díky kterému je snadné zavírání a otevírání aktovky. Obsahuje jednu komoru, zadní přihrádka je určena pro těžší předměty (např. učebnice), zajistí se tak rovnoměrnému rozložení hmotnosti, dále je uvnitř. Polstrování zad z příjemného, prodyšného materiálu s ventilačními drážkami pro optimální cirkulaci vzduchu. Lehká konstrukce drží tvar aktovky. V klopě aktovky jsou gumičky pro připevnění penálu. Izolovaná přední kapsa (pro studené nebo teplé nápoje či jídlo). Rozšiřitelné boční kapsy na láhev s pitím nebo na drobnosti, s uzávěrem na zip. Polstrované, nastavitelné popruhy na ramena, doplněné o značkové reflexní plochy pro větší bezpečnost, značka Reflexite. Odnimatelný hrudní popruh, značková přezka YKK. Vyztužená rukojeť, reflexní prvky pro větší bezpečnost značky REFLEXITE. Nožky pro lepší stabilitu a ochranu před vlhkem a špínou.
Objem: 18 l, hmotnost: 0,9 kg, nosnost: 7 kg, vnitřní rozměr: h.20 x š.29 v.33 cm


Penál:
Uzavírá se zipem: Obsahuje: značkové tužky (německá zn.Lamy) - 7 silných trojhranných pastelek s nelámavými tuhami, 12 tenkých trojhranných pastelek, tužku. Pravítko rovné, pravítko trojúhelníkové, guma, dvojité ořezávátko, rozvrh hodin.
Pouzdro:
Uzavírá se zipem -pro školní pomůcky např. pera, tužky, nůžky.
Pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky:
Uzavírání utáhnutím šňůrky, přední kapsa - zapínání na zip.

Dokonalé polstrování zad a délkově nastavitelné, polstrované popruhy, zaručují zdravý vývoj zad dítěte, proto školní aktovky Step by Step získaly certifilát AGR.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka 4 dílný set Step by Step Auto certifikát AGR ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód