Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR

Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR
Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR
4 350 Kčs DPH
Barva: Motiv květiny
Velikost: V.36,5cm Š.33cm Hl.23,5cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do týdne

Popis

Tento 5-dílný set obsahuje: aktovku, plný penál, pouzdro, peněženku, pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky a zdarma nabíječku, se 4 kusy NiMM AA akumulátory (Led osvětlní).
Aktovka je vyrobena z kvalitního polyesteru. Obsahuje jednu komoru, zadní přihrádka je určena pro těžší předměty (např. učebnice), zajistí se tak rovnoměrnému rozložení hmotnosti, dále je uvnitř i karabina na klíče. Má Anatomic Air System - ergonomicky tvarovaná záda a Mesh Back Cooling System - polstrování zad z příjemného, prodyšného materiálu s ventilačními drážkami pro optimální cirkulaci vzduchu. Lehká konstrukce drží tvar aktovky. V klopě aktovky jsou gumičky pro připevnění penálu. Izolovaná přední kapsa (pro studené nebo teplé nápoje či jídlo). Boční kapsy na láhev s pitím nebo na drobnosti. Polstrované, nastavitelné popruhy na ramena. Odnimatelný hrudní popruh, značková přezka YKK. Vyztužená textilní rukojeť. Uvnitř aktovky je speciání kapsa na zip, pro uložení pouzdra s bateriemi (3 kusy AAA baterie). Tlačítko pto aktivaci Led osvětelní je umístěno na popruhu. Led osvětlení lze použít jako: stále světlo- rychlý interval a blikačka- pomalý interval. Dále reflexní pásky. Nožky pro lepší stabilitu a ochranu před vlhkem a špínou. Objem: 19 l, hmotnost: 1,6 kg, vnitřní rozměr: h.17 x š.28 v.35,5 cm


Penál:
Uzavírá se zipem: Obsahuje: značkové tužky (německá zn.Lamy) - 7 silných trojhranných pastelek s nelámavými tuhami, 12 tenkých trojhranných pastelek, tužku. Pravítko rovné, pravítko trojúhelníkové, guma, dvojité ořezávátko, rozvrh hodin. Vnější rozměr: 18,5 x 12,5 x 3 cm.
Pouzdro:
Uzavírá se zipem -pro školní pomůcky např. pera, tužky, nůžky. Vnější rozměr 21,5 x 8 x 6,5 cm.
Pytlík na cvičební úbor nebo přezůvky:
Uzavírání utáhnutím šňůrky, přední kapsa - zapínání na zip, jednoduché upevnění na aktovku. Vnější rozměry: 31 x 37,5 cm
Peněženka:
Velká vnitřní přihrádka na bankovky, malé vnitřní přihrádky na karty. Vnější kapsa na drobné, zapínání na zip, kroužek na klíče, šňůrka na krk. Vnější rozměry: 13,5 x 10,5 x 1,5 cm.

Nabíječka: Možnost nabíjet 2 nebo 4 AA, nebo AAA akumulátory, součástí balení jsou 4 AA Nimh 2000 akumulátory ( s nízkým vybíjením - technologie R4P. Dvě kontrolní led diody.

Záruka 24 měsíců se nevztahuje na akumulátor a baterie.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka 5 dílný set s Led osvětlením Step by Step květiny certifikát AGR ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód