Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída

Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída
Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída
1 293 Kčs DPH
Barva: Motiv motýlci
Velikost: Šířka 28 cm Výška 37 cm Dno 15 cm
Material: Nylonová tkanina 600D
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato školní aktovka je vyrobena z měkčího, nylonového a žakárového materiálu, s daným motivem. Je velmi odolná, vodotěsná, pohodlná a snadno se čistí. Horní část aktovky je zajištěna klopou na dvojitý zip. Je velmi lehká. Uvnitř několik kapes, pro knihy nebo sešity, v klopě místo na rozvrh hodin. Dále dvě zipové kapsy po bocích a ještě jedna kapsa je i v přední části. Má ergonomicky polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a tvrdší, tvarované pěny, která zabraňuje hrbení dítěte. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Bezpečnostní reflexní prvky na ramenních popruzích a bočních kapsách zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. Měkká, příjemná rukojeť pro přenášení či zavěšení aktovky.
Hmotnost: 800 g. Pojme 15 litrů.

Uvedená šíře je vnější komory, bez bočních kapes. Přívěšek není součástí aktovky.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka Delune 004 pro holčičky 1 až 5 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód