Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída

Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída
Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída
1 419 Kčs DPH
Barva: Motiv kosmos
Velikost: Šířka 28 cm Výška 36 cm Dno 15 cm
Material: Nylon a polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato školní aktovka je vyrobena z kvalitního, nylonového materiálu, s daným motivem. Je velmi odolná, vodotěsná, pohodlná a snadno se čistí. Horní část aktovky je zajištěna klopou na zip. Uvnitř přihrádky na uložení sešitů, knih a místo na rozvrh hodin. Dále dvě kapsy po bocích a ještě jedna kapsa je i v přední části. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a tvarované pěny, která zabraňuje hrbení dítěte. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Celková kostra aktovky je lehká a je vyrobena pomocí moderních technologií, které zaručují správný ergonomický tvar. Bezpečnostní reflexní prvky umístěné na zadní a boční části zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. 
Hmotnost: 1000 g.

Uvedená šíře je vnější komory, bez bočních kapes. Přívěšek není součástí aktovky.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka Delune 109 motiv kosmos pro kluky 1 až 3 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód