Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída

Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída
Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída
1 536 Kčs DPH
Barva: Motiv květy
Velikost: Šířka 29 cm Výška 36 cm Dno 16 cm
Material: Nylon
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato školní aktovka je vyrobena z kvalitního, nylonového a bavlněného materiálu a tímto se stává velmi odolnou, vodotěsnou, pohodlnou a snadno se čistí. Horní část aktovky je zajištěna klopou na dvojitý zip. Je velmi lehká. Uvnitř několik volných kapes, místo na Rozvrh hodin. Aktovku lze rozepnout po celé délce. Dále dvě zipové kapsy po bocích a ještě jedna kapsa je i v přední části, která obsahuje tz. pořadač. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a tvrdší, tvarované pěny, která zabraňuje hrbení dítěte. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Bezpečnostní reflexní prvky na ramenních popruzích a bočních kapsách zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. 
Hmotnost: 1 Kg.

Pozor! Přívěšek panenky není součástí aktovky.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka Delune 3D motiv květy pro holčičky 1 až 4 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód