Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída

Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída
Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída
1 536 Kčs DPH
Barva: Motiv medvídci
Velikost: Šířka 30 cm Výška 36 cm Dno 16 cm
Material: Nylon 600D
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato školní aktovka je vyrobena z kvalitního, nylonového a bavlněného materiálu a tímto se stává velmi odolnou, vodotěsnou, pohodlnou a snadno se čistí. Horní část aktovky je zajištěna klopou na zip. Uvnitř několik volných kapes. Aktovku lze rozepnout po celé délce. Dále dvě zipové kapsy po bocích a ještě jedna kapsa je i v přední části. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a tvrdší, tvarované pěny, která zabraňuje hrbení dítěte. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Bezpečnostní reflexní prvky na ramenních popruzích a bočních kapsách zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. 
Objem: 17 litrů, hmotnost: 1 Kg.

Uvedená šíře je vnější komory, bez bočních kapes. Přívěšek není součástí aktovky.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka Delune 3D motiv medvídci pro holčičky 1 až 5 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód