Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída

Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída
Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída
1 536 Kčs DPH
Barva: Motiv Medvídek
Velikost: Šířka 29 cm Výška 38 cm Dno 16 cm
Material: Nylonová tkanina 1280D
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato školní aktovka je vyrobena z kvalitního, nylonového materiálu, s daným motivem. Je velmi odolná, vodotěsná, pohodlná a snadno se čistí. Horní část aktovky je zajištěna klopou na zip. Uvnitř dvě přihrádky z průhledného plastu, sítová kapsa a místo na rozvrh hodin. Dále dvě zipové kapsy po bocích a ještě jedna kapsa je i v přední části. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a tvarované pěny, která zabraňuje hrbení dítěte. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Celková kostra aktovky je lehká a je vyrobena pomocí moderních technologií, které zaručují správný ergonomický tvar. Při zatížení se celková kostra aktovky nedeformuje, hmotnost je rovnoměrně rozložená na celou plochu. Bezpečnostní reflexní prvky umístěné na přední, boční i zadní části zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. 
Objem: 17 litrů, hmotnost: 920 g.

Uvedená šíře je vnější komory, bez bočních kapes.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka Delune 3D motiv medvídek 111 pro holčičky 1 až 5 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód