Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída

Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída
Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída
1 536 Kčs DPH
Barva: Motiv auto veterán
Velikost: Šířka 30 cm Výška 36 cm Dno 16 cm
Material: Nylonová tkanina 600D
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato školní aktovka je vyrobena z kvalitního, nylonového materiálu, s daným motivem. Je velmi odolná, vodotěsná, pohodlná a snadno se čistí. Horní část aktovky je zajištěna klopou na dvojitý zip. Je velmi lehká. Uvnitř dvě přihrádky, sítová kapsa a místo na rozvrh hodin. Aktovku lze rozepnout po celé délce, což usnadňuje její čištění. Dále dvě zipové kapsy po bocích a ještě jedna kapsa je i v přední části, která obsahuje tz. pořadač. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a tvrdší, tvarované pěny, která zabraňuje hrbení dítěte. Ze spodu tvrdé, podlouhlé hroty, vyrobené z tvrdého plastu, které chrání proti oděru. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Bezpečnostní reflexní prvky na ramenních popruzích a bočních kapsách zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. Měkká, příjemná rukojeť pro přenášení či zavěšení aktovky.
Hmotnost: 950 g. Pojme 17 litrů.

Uvedená šíře je vnější komory, bez bočních kapes. Přívěšek není součástí aktovky.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka Delune premium 118 pro kluky 1 až 5 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód