Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army

Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army
Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army
1 490 Kčs DPH
Barva: Motiv Army
Velikost: V.38cm Š.30cm Hl.20cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Aktovka je vyrobena z kvalitního polyesteru. Je jednokomorová, s vnitřní kapsou, která je určena pro těžší předměty (např.učebnice), zajistí tak rovnoměrné rozložení hmotnosti. Izolovaná vnější kapsa pro svačinový box, penál nebo na drobnosti. Vnitřní, malá zipová kapsa na klíče, či jiné menší věci, kapsička na mobil. Dostatečně velké boční kapsy např. na láhev s pitím. V klopě foliová kapsa na rozvrh. Má měkká polstrovaná záda s větracími drážkami a nastavitelné, polstrované popruhy na ramena se švem, vedeným v horních partiích jejich středu, s reflexní plochou pro větší bezpečnost. Dotahovací pásky umístěné v horní části popruhu, důležité pro dokonalé přilnutí aktovky k zádům. Zámek s odrazovkou. Pogumovaná rukojeť, pevné dno a nožky pro lepší stabilitu a ochranu před vlhkem či zašpiněním.
Objem: 18 l, hmotnost: 1 Kg, nosnost: 7 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní aktovka pro prvňáčky Hama Army ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód