Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída

Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída
Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída
873 Kčs DPH
Barva: Motiv medvídek
Velikost: Šířka 29 cm Výška 41 cm Dno 16 cm
Material: Nylon a polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento školní batoh je vyroben z kvalitního nylonu a polyesteru, s daným motivem. Je lehký a pohodlný. Obsahuje dvě hlavní komory, které se uzavírají kvalitními zipy. Komory umožňují snadné uložení knih, sešitů i netebooku. V přední kapse je umístěn tzv. pořadač na drobné předměty. Po bokách dvě otevřené kapsičky. Má tvarované a mírně polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a nastavitelné polstrované popruhy. Celková kostra batohu je lehká a je vyrobena pomocí moderních technologií, které zaručují správný ergonomický tvar. Bezpečnostní reflexní prvky umístěné na boční části a zadních popruzích zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. Rukojeť pro přenášení batohu.
Hmotnost: 634 gramů. 

Hodnocení

Co si myslíte o Školní batoh Delune 039 pro holčičky 1 až 3 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód