Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída

Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída
Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída
1 203 Kčs DPH
Barva: Motiv čtyřkolka
Velikost: Šířka 30 cm Výška 36 cm Dno 13 cm
Material: Nylon a polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento školní batoh je vyroben z kvalitního nylonu a polyesteru, s daným motivem. Je velmi odolný a pohodlný. Obsahuje dvě hlavní komory, které se uzavírají kvalitními zipy. V zadní komoře jsou dvě prostorné přihrádky, pro snadné uložení knih či sešitů. V přední komoře jsou také větší kapsy a tzv. pořadač na drobné předměty. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny a nastavitelné polstrované popruhy. Celková kostra batohu je lehká a je vyrobena pomocí moderních technologií, které zaručují správný ergonomický tvar. Bezpečnostní reflexní prvky umístěné na boční části a zadních popruzích zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. Rukojeť pro přenášení batohu.
Hmotnost: 800 g. 

Hodnocení

Co si myslíte o Školní batoh Delune motiv 031 čtyřkolka pro kluky 1 až 5 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód