Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída

Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída
Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída
1 536 Kčs DPH
Barva: Motiv kočička
Velikost: Šířka 29 cm Výška 37 cm Dno 20 cm
Material: Textilie a polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento školní batoh je vyroben z kvalitního materiálu, s daným motivem. Je velmi odolný a pohodlný. Obsahuje dvě hlavní komory, které se uzavírají zipem. V zadní komoře jsou dvě prostorné přihrádky, pro snadné uložení knih či sešitů. V přední komoře jsou také větší kapsy a tzv. pořadač na drobné předměty. Po stranách jsou dvě otevřené kapsičky. Má ergonomicky tvarované a polstrovaná záda, vyrobené z prodyšné tkaniny. Nastavitelné polstrované popruhy a bederní pás. Celková kostra batohu je lehká a je vyrobena pomocí moderních technologií, které zaručují správný ergonomický tvar. Bezpečnostní reflexní prvky umístěné na boční části a zadních popruzích zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. Rukojeť pro přenášení batohu.
Hmotnost: 900 g. Pojme 20 litrů.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní batoh Delune motiv kočička pro holčičky 1 až 5 třída ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód