Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Školní batoh Wings Panda černý s penálem

Školní batoh Wings Panda černý s penálem
Školní batoh Wings Panda černý s penálem Školní batoh Wings Panda černý s penálem Školní batoh Wings Panda černý s penálem
728 Kčs DPH
Barva: Černá a vzor
Velikost: Výška 45 cm Šířka 31 cm Dno 18 cm
Material: Polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento batoh producenta Wings je vyroben z kvalitního polyesteru, který zajišťuje vysokou odolnost proti poškození, otěru a vlivu povětrnostních podmínek. Uzavírá se zipem. Obsahuje jednu velkou komoru a jednu menší s tzv. pořadačem. Uvnitř místo na knihy, desky a další kapsy pro potřebné věci. V přední části další zipové kapsy a také na bocích jsou umístěny síťové kapsy např. pro přenášení nápojové láhve. Batoh je vybaven pohodlným nosným Air Comfort systémem, který zajišťuje cirkulaci vzduchu při zvýšené námaze. Měkké vyplnění tvarovaných, ramenních popruhů a zadní části zaručuje pohodlí při nošení. Horní úchyt pro přenášení. Vnitřní rozměr hlavní komory: 43 X 29 X 15 cm. Váha 1 kg. Pojme 19 litrů.

Hodnocení

Co si myslíte o Školní batoh Wings Panda černý s penálem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód